Категорії

Виробники

Калаталка дерев'яна "Метелик"


0грн. з податком

1718

Наявність: є в наявності

Покупцi якi купують цей продукт, також купують:

__________________УВАГА!___________________

ви можете обрати одну акційну позицію на кожні 150 грн вашого замовлення

 

Серія дерев"яних іграшок для наймолодших, що має багато чудових якостей. Іграшка виготовлена з натурального матеріалу. Використовуються дерева, які ростуть у Закарпатті - екологічно чистому регіоні України.

Іграшка ретельно відшліфована та мінімально покрита водними нетоксичними фарбами, що роблять її незамінною для маленьких діточок, які будь-який предмет насамперед відправляють до рота.

Вона велика, краї згладжені, закруглені, немає гострих кутів та дрібних деталей.

Фактура дерева приємна на дотик, розвиває тактильну чутливість та мотрику рук. Мінімалістський дизайн найбільш сприяє розвитку уяви дітей до 5 років.

Іграшку неможливо пом"яти, розкришити, розібрати або розбити.

Дерев"яні фігурки простої округлої форми, пофарбовані в яскраві кольори, приємні для сприйняття. Вони достатньо легкі для малюка, але й достатньо вагомі, щоб дитина відчула у руці дещо "живе", справжнє.

Дерев"яні брязкальця-стукалки можна порівняти з першими тренажерами - м"язи дитячих ручок під час гри дуже добре укріплюються.

Малюк може протягом дового часу розглядати іграшку, дзвеніти нею, перевертати, пробувати на міцність, кусаючи її, і навіть кидати на підлогу.

Цікаве заняття для кожного маленького дослідника - створення шуму за допомогою стучалки - добре тренує слух, адже їх звучання дуже м"яке та ніжне.

Крім того, стучалки чудово розвивають тактильні відчуття, хапальні навички, вчать маля концентрувати свій погляд та реагувати на звуки.

Розмір коробки: 17.0х17.0х6.5 см.
Розмір іграшки: 13.0х2.0 см.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.