Категорії

Виробники

Склади візерунок (Сложи узор) Нікітіна (кубики 3х3)


232грн. з податком

0-001


Повідомити мене, коли буде в наявності

Покупцi якi купують цей продукт, також купують:

Розвиваюча гра, що в ігровій формі допоможе маляті розвити увагу, логіку й пам'ять. Уже починаючи з 1- 1,5 можна пропонувати дитині складати найпростіші візерунки, надавши йому для цього 4 кубики. У міру дорослішання маляти можна переходити на новий рівень складності.
Гра складається з 16 однакових кубиків. 
Всі 6 граней пофарбовані по-різному в 4 кольори. Це дозволяє складати з них 1- 1-,2-, 3-3-, і навіть 4- 4- кольорові візерунки у величезній кількості варіантів. Ці візерунки нагадують контури різних предметів, картин, яким діти люблять давати назви. 
У грі з кубиками діти виконують три завдання. 
Спочатку вчаться по візерунках- завданням, складати точно такий самий візерунок з кубиків. 
 Потім зворотне завдання: дивлячись на кубики, намалювати візерунок, що вони утворять. 
Третє - придумувати нові візерунки із чотирьох, дев'яти або 16- ти кубиків, яких ще немає в завданнях, тобто виконати творчу роботу.
Використовуючи різне число кубиків і різну не тільки по кольорі, але й за формою фарбування кубиків (квадрати й трикутники) можна змінювати складність завдань у незвичайно широкому діапазоні.
У цій грі добре розвивається здатність дітей до аналізу й синтезу, цим важливим розумовим операціям, використовуваним, і здатність до комбінування, необхідної для конструкторської роботи.

У комплекті буклет, що наповнений захоплюючу дитячу уяву малюнками, ведучи дітей від простого до складного, і містить докладний опис правил гри.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.