Категорії

Виробники

Набір брязкалець "Поні і кіт"

Набір брязкалець "Поні і кіт"


0грн. з податком

1743

Наявність: є в наявності

__________________УВАГА!___________________

ви можете обрати одну акційну позицію на кожні 150 грн вашого замовлення

 

Брязкальця ТМ 'Зелена іграшка' - це серія безпечних, екологічно чистих дерев'яних іграшок для дітей від народження і старше, які мають високу міцність, водовідштовхувальну властивість і довговічність.

Іграшки виготовлені з натурального українського дерева, ретельно відшліфовані, пластичні і досконалі, не мають гострих, ріжучих кутів. Дерев'яні фігурки простий округлої форми, пофарбовані в яскраві кольори, приємні для сприйняття, і зберігають натуральні відтінки матеріалу. Їх приємно взяти в руки, вони досить легкі для малюків, і досить вагомі, щоб дитина відчула в руці щось «живе», справжнє. Дерев'яні брязкальця можна навіть порівняти з першими тренажерами - незміцнілі м'язи дитячих ручок під час ігор з вагомим дерев'яним предметом дуже добре зміцнюються.

Малюк може протягом дуже тривалого часу роздивлятися іграшку, дзвеніти нею, перевертати, пробувати на міцність, кусаючи, і навіть кидати на підлогу. Захоплююче заняття для кожного маленького дослідника - створення шуму за допомогою брязкальця - дуже добре тренує слух, т. к. їх звучання дуже м'яке і ніжне. Це дозволяє дитині надалі диференціювати всі існуючі нині звуки і впізнавати їх. Крім цього, брязкальця чудово розвивають тактильні відчуття, хапальні навички, вчать крихітку концентрувати свій погляд і реагувати на звуки, привертають увагу і відволікають дитину від капризів.

Комплектація: 2 деталі.

Матеріал: натуральне дерево.

Розмір коробки: 23.5 * 19.0 * 4.5 см.

 

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.