Категорії

Виробники

BINO Дерев'яний барабан з ручкою

BINO Дерев'яний барабан з ручкою


142грн. з податком

86551


Повідомити мене, коли буде в наявності

Виробник
BINO (Німеччина)

Покупцi якi купують цей продукт, також купують:

Барабан - відомий кожному дорослому і навіть малюкові класичний музичний інструмент. А барабан з ручкою Bino - ще і оригінальний аксесуар, зроблений з натурального дерева, відшліфований так, щоб не завдати шкоди ніжним дитячим рукам, і оброблений безпечним лаком. Основа барабана обтягнута щільною шкірою, а з боків прикріплені дерев'яні кульки. 

Як працює ця іграшка? Все дуже просто - малюкові треба тримати барабан за ручку і обертати його навколо своєї осі. При обертанні кульки стукають по натягнутій шкірі цього музичного інструменту і видають дуже цікавий приглушений звук.

Цей барабан примітний тим, що його цілком успішно перенесе навіть тонкий слух батьків, які швидко втомлюються від постійного дитячого музикування у рамках квартири або будинку. Звук цього музичного інструменту досить делікатний, щоб нікого не дратувати, і при цьому дуже чистий - що розвиває почуття ритму, музичний слух і смак до якісного звуку у дитини. 

Іграшка абсолютно безпечна для дитини і стане прекрасним способом розвивати моторику, знімати затиски в області рук по усій довжині і кистей зокрема. Запропонуйте малюкові влаштувати концерт для усієї сім'ї і обов'язково аплодуйте йому - дитина буде в захваті!

Розміри: 10x18x4,5 см

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Торба  

(пусто)