Категорії

Виробники

BINO Пазли "Казка"

BINO Пазли "Казка"

Ціну знижено!
189грн. з податком

209грн. з податком

(ціну знижено на 10 %)

88013

Наявність: є в наявності

Виробник
BINO (Німеччина)

Покупцi якi купують цей продукт, також купують:

Казковий пазл - це щось новеньке і абсолютно особливе для малюка! Тепер він може зібрати картинку-сюжет з казки "Маша і ведмеді" і ще п'яти казок! А допоможе в цьому пазл "Казка" Bino! Ці пазли виконані з екологічно чистих порід дерева і оброблені безпечними фарбами, тому є абсолютно нешкідливими для дитини. Гра складається з 72 елементів. З них дитина може зібрати шість картинок з сюжетами з різних казок. Кожна картинка складатиметься з 12 елементів.

Іграшка зручно розташовується в складеному виді в дерев'яній коробці з кришкою, що засовується. А сам пазл можна складати на дні цієї широкої коробки, вибираючи для прикладу ту або іншу казку. Для зручності малюка і щоб уникнути плутанини, елементи однієї і тієї ж казки помічені на обороті певним символом. Збирати казкові сюжети буде легко і зручне!

Дерев'яний пазл "Казка"  відмінно розвиває моторику рук, кмітливість, координацію рухів, окомір, логіку дитини, просторове мислення, формує терплячість і посидючість - адже робота досить копітка. Словом, розвиває малюка різнобічно. Відмінний привід купити цю іграшку!

Упаковка: дерев'яна коробка
Розміри: 19,5*14*4см

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Торба  

(пусто)