Категорії

Виробники

BINO Шнурівка "Листочок"

BINO Шнурівка "Листочок"


158грн. з податком

88095

Наявність: є в наявності

Виробник
BINO (Німеччина)

Покупцi якi купують цей продукт, також купують:

Ваш малюк вже освоїв гру з рамками-вкладишами? Прийшла пора переходити до шнурувань - адже саме вони приголомшливо розвивають дрібну моторику рук, тобто позитивно впливають на роботу мозку малюка. Іграшка шнурівка "Листочок" Bino - це саме те, що треба Вашій дитині! Іграшка виконана у вигляді оригінального листочка, на якому оселилися шість різних комах. На листочку знаходиться декілька шнурків і отворів для них. Малюк повинен встигнути зашнурувати кожну комаху, прикріпивши його до листочка, поки комашка нікуди не відлетіла. 

Це шнурування готує руку дитини до листа, тому її можна використати і для діток старшого дошкільного віку в якості корисного тренажера перед тим, як почати підготовку до школи. Іграшка Шнурування Листочок  відмінно допомагає зняти затиск в області кистей і пальців, розвиває гнучкість і рухливість. В цілому ж шнурування добре розвиває здатність бути посидючим, терплячим і зосередженим - а це дуже важливо, адже такі навички потрібні і в дитячому саду, і в школі.

Окрім цього, можна розповісти малюкові про те, яких комах він бачить на шнуруванні, в які кольори забарвлена іграшка. Розвиваюче шнурування виконане з натуральних порід дерева і забарвлене у безпечні фарби. Для створення картинок використовується особлива технологія "запікання", що створює особливу безпеку для таких іграшок, - навіть якщо дитина захоче їх погризти, шкоди не буде.

Розміри: 30х22х1 см

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.