Категорії

Виробники

Каталка дерев'яна "Вівця"

Ціну знижено!
79грн. з податком

99грн. з податком

(ціну знижено на 21 %)

51761

Наявність: є в наявності

Покупцi якi купують цей продукт, також купують:

Серія дерев"яних іграшок для наймолодших, що має багато чудових якостей. Іграшка виготовлена з натурального матеріалу. Використовуються дерева, які ростуть у Закарпатті - екологічно чистому регіоні України.

Іграшка ретельно відшліфована та мінімально покрита водними нетоксичними фарбами, що роблять її незамінною для маленьких діточок, які будь-який предмет насамперед відправляють до рота.

Вона велика, краї згладжені, закруглені, немає гострих кутів та дрібних деталей.

Фактура дерева приємна на дотик, розвиває тактильну чутливість та моторику рук. Мінімалістський дизайн найбільш сприяє розвитку уяви дітей до 5 років.

Іграшку неможливо пом"яти, розкришити, розібрати або розбити.

Дерев"яні фігурки простої округлої форми, пофарбовані в яскраві кольори, приємні для сприйняття. Вони достатньо легкі для малюка, але й достатньо вагомі, щоб дитина відчула у руці дещо "живе", справжнє.

Дерев"яні каталки можна порівняти з першими тренажерами - м"язи дитячих ручок під час гри дуже добре укріплюються.

Малюк може протягом довгого часу розглядати іграшку, дзвеніти нею, перевертати, пробувати на міцність, кусаючи її, і навіть кидати на підлогу.

Цікаве заняття для кожного маленького дослідника - створення шуму за допомогою іграшки - добре тренує слух, адже їх звучання дуже м"яке та ніжне.

Крім того, каталки чудово розвивають тактильні відчуття, хапальні навички, вчать маля концентрувати свій погляд та реагувати на звуки.

Розмір коробки: 17.0х17.0х6.5 см.
Розмір игрушки: 14.0х6.0х9,0см.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.