Категорії

Виробники

FISHER-PRICE Музична книжка


250грн. з податком

М4914


Повідомити мене, коли буде в наявності

Виробник
FISHER-PRICE (США)

Інтерактивна навчальна книжечка з віршами познайомить Вашого малюка з буквами, цифрами, формами, кольорами, назвами тварин та дитячими віршами. Підстава книжки ззовні нагадує гусенічку, на якій розташовані сторіночки.

Під час включення книжка скаже "Час вчитися!», а якщо натиснути на ніс гусенічки, вона привітається та засміється.

На кожній сторіночці намальований оригінальний барвистий малюнок та написаний маленький вірш. Герої книжки: веселий апельсин, розсіяний автобус, метелик, будильник, горобець-молодець та пустотливий вітерець.

Коли малюк розкриває книжку, починає лунати пісенька, спочатку по сюжету з лівої сторіночки, потім - з правої. Разом із виконанням пісеньки, горить червоним носик гусенічки, та блимає зелений вогник на тій руці, яка тримає потрібну сторіночку.

Після того, як пісеньки заспівані, можна натискувати на кнопки. Перша - з цифрами 1-2-3, друга - з буквами АБВ, нижня - із зображеннями кольорових геометричних фігур - зеленого трикутника, червоного квадрата та блакитного круга.

Перша кнопка - рахунок, за її допомогою малюк зможе порахувати деякі предмети, змальовані на картинках книжки. Наприклад: один апельсин, два будинки, три квітки, чотири подушки. На кожній сторіночці - нова цифра від 1 до 6.

Друга кнопка - з буквами, натискаючи її малюк почує як звучать букви А-Б-В та назву предмету яка починається на цю букву: апельсин, автобус, метелик, горобець.

Третя кнопка познайомить малюка з кольором. Натискаючи він почує: жовта кепка, рожева мишка, блакитна подушка, помаранчева книга.

Буде чудово, якщо ви допоможете малюку знайти той предмет, про який говорить книжка. Впевнені, що ця яскрава музична книжка сподобається і Вам і дитині!

В іграшці присутній регулятор гучності (2 положення), який також вимикає звуковий блок.

Розміри сторінки: 115 х155 мм (ширина х висота)

Розмір упаковки: 70 x 250 x 280 мм (ширина х довжина х висота).

Російською мовою.

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.