Категорії

Виробники

Пірамідка дерев'яна "Бегемотик"


0грн. з податком

1761

Наявність: є в наявності

__________________УВАГА!___________________

ви можете обрати одну акційну позицію на кожні 150 грн вашого замовлення

 

Серія дерев"яних іграшок для наймолодших, що має багато чудових якостей. Іграшка виготовлена з натурального матеріалу. Використовуються дерева, які ростуть у Закарпатті - екологічно чистому регіоні України.

Іграшка ретельно відшліфована та мінімально покрита водними нетоксичними фарбами, що роблять її незамінною для маленьких діточок, які будь-який предмет насамперед відправляють до рота.

Вона велика, краї згладжені, закруглені, немає гострих кутів та дрібних деталей.

Фактура дерева приємна на дотик, розвиває тактильну чутливість та моторику рук. Мінімалістський дизайн найбільш сприяє розвитку уяви дітей до 5 років.

Іграшку неможливо пом"яти, розкришити, розібрати або розбити.

Дерев"яні фігурки простої округлої форми, пофарбовані в яскраві кольори, приємні для сприйняття. Вони достатньо легкі для малюка, але й достатньо вагомі, щоб дитина відчула у руці дещо "живе", справжнє.

На кожен стрижень нанизані веселі фігурки різних розмірів та кольорів. Дитині необхідно знайти місце кожному елементові, які накладаються один на одного.

Граючись, малюк знайомиться з основними кольорами, формами. Гра чудово розвиває дрібну моторику, посидючість, логічне мислення, вчить концентруватися та контролювати свої рухи.

Комплектація: 4 деталі.
Розмір коробки: 17.0х17 .0х6.5 см.

 


Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.