Категорії

Виробники

Шнурівка-караван "Пінгвіни"

Шнурівка-караван "Пінгвіни"


190грн. з податком

1748

Наявність: є в наявності

Покупцi якi купують цей продукт, також купують:

 

Караван ТМ 'Зелена іграшка' - це серія безпечних, екологічно чистих дерев'яних іграшок для дітей від народження і старше, які мають високу міцність, водовідштовхувальним властивістю і довговічністю. Іграшки виготовлені з натурального українського дерева, ретельно відшліфовані, пластичні і досконалі, не мають гострих, ріжучих кутів. Дерев'яні фігурки простий округлої форми, пофарбовані в яскраві кольори, приємні для сприйняття, і зберігають натуральні відтінки матеріалу. Їх приємно взяти в руки, вони досить легкі для малюків, і досить вагомі, щоб дитина відчула в руці щось «живе», справжнє. Граючись, малюк навчиться оперувати такими поняттями як 'великий', 'маленький', складання послідовності, цілого з частин, зможе зіставляти і групувати деталі за різними ознаками. Гра допоможе освоїти малюкові такі важливі навички як шнурування, навчить поєднувати дірочки, просмикувати крізь них шнурок. Яскраві, барвисті персонажі не дадуть вашому малюкові нудьгувати і зроблять заняття дитини ще цікавіше. Фігурки можна вибудовувати в ланцюжок як вертикально, так і горизонтально, вони добре між з'єднуються. Гра прекрасно розвиває дрібну моторику, посидючість, логічне та образне мислення, учить концентруватися і контролювати свої рухи. Як будь-яку вправу на розвиток дрібної моторики, гра активізує розвиток мови.
Комплектація: 5 елементів, шнурок.
Матеріал: натуральне дерево.
Розмір коробки: 39.0 * 11.5 * 4.5 см.

 

Караван ТМ 'Зелена іграшка' - це серія безпечних, екологічно чистих дерев'яних іграшок для дітей від народження і старше, які мають високу міцність, водовідштовхувальну властивість і довговічність.

Іграшки виготовлені з натурального українського дерева, ретельно відшліфовані, пластичні і досконалі, не мають гострих, ріжучих кутів. Дерев'яні фігурки простої округлої форми, пофарбовані в яскраві кольори, приємні для сприйняття, і зберігають натуральні відтінки матеріалу. Їх приємно взяти в руки, вони досить легкі для малюків, і досить вагомі, щоб дитина відчула в руці щось «живе», справжнє.

Граючись, малюк навчиться оперувати такими поняттями як 'великий', 'маленький', складання послідовності, цілого з частин, зможе зіставляти і групувати деталі за різними ознаками. Гра допоможе освоїти малюкові такі важливі навички як шнурування, навчить поєднувати дірочки, просмикувати крізь них шнурок. Яскраві, барвисті персонажі не дадуть вашому малюкові нудьгувати і зроблять заняття дитини ще цікавіше. Фігурки можна вибудовувати в ланцюжок як вертикально, так і горизонтально, вони добре з'єднуються.

Гра прекрасно розвиває дрібну моторику, посидючість, логічне та образне мислення, учить концентруватися і контролювати свої рухи. Як будь-яку вправу на розвиток дрібної моторики, гра активізує розвиток мови.

Комплектація: 5 елементів, шнурок.

Матеріал: натуральне дерево.

Розмір коробки: 39.0 * 11.5 * 4.5 см.

 

 

 

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Торба  

(пусто)