Категорії

Виробники

Вантажівка

Вантажівка

Ціну знижено!
49грн. з податком

76грн. з податком

(ціну знижено на 36 %)

1777

Наявність: є в наявності

 

Іграшки серії Міні ТМ 'Зелена іграшка' - це серія безпечних, екологічно чистих дерев'яних іграшок для дітей від народження і старше, які мають високу міцність, водовідштовхувальним властивістю і довговічністю. Іграшки виготовлені з натурального українського дерева, ретельно відшліфовані, пластичні і досконалі, не мають гострих, ріжучих кутів. Дерев'яні фігурки представлені у вигляді міні-тварин та міні-машинок. Мають просту округлу форму, приємні для сприйняття, за колірною гамою зберігають натуральні відтінки матеріалу. Їх приємно взяти в руки, вони досить легкі для малюків, і досить вагомі, щоб дитина відчула в руці щось «живе», справжнє. Іграшки серії Міні можна навіть порівняти з першими тренажерами - незміцнілі м'язи дитячих ручок під час ігор з вагомим дерев'яним предметом дуже добре зміцнюються. Крім цього, міні-іграшки чудово розвивають тактильні відчуття, хапальні навички, привертають увагу і відволікають дитину від капризів.
Комплектація: 1 предмет.
Матеріал: натуральне дерево.
Розмір коробки: 11.5 * 11.5 * 4.5 см.
Розмір іграшки: 11,5 х8, 5х4 см.

 

Іграшки серії Міні ТМ 'Зелена іграшка' - це серія безпечних, екологічно чистих дерев'яних іграшок для дітей від народження і старше, які мають високу міцність, водовідштовхувальні властивості і довговічність. Іграшки виготовлені з натурального українського дерева, ретельно відшліфовані, пластичні і досконалі, не мають гострих, ріжучих кутів.

Дерев'яні фігурки представлені у вигляді міні-тварин та міні-машинок. Мають просту округлу форму, приємні для сприйняття, за колірною гамою зберігають натуральні відтінки матеріалу. Їх приємно взяти в руки, вони досить легкі для малюків, і досить вагомі, щоб дитина відчула в руці щось «живе», справжнє.

Іграшки серії Міні можна навіть порівняти з першими тренажерами - незміцнілі м'язи дитячих ручок під час ігор з вагомим дерев'яним предметом дуже добре зміцнюються. Крім цього, міні-іграшки чудово розвивають тактильні відчуття, хапальні навички, привертають увагу і відволікають дитину від капризів.

Комплектація: 1 предмет.

Матеріал: натуральне дерево.

Розмір коробки: 11.5 * 11.5 * 4.5 см.

Розмір іграшки: 11,5 х8, 5х4 см.

 

 

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.