Категорії

Виробники

Набір бісеру: фенечки


65грн. з податком

Наявність: є в наявності

Виробник
Danko Toys (Україна)

 

Набір для плетіння фенечки дозволяє освоїти п'ять різних технік плетіння джгута, щоб вироби виходили не тільки красивими, але і оригінальними. Крім цього, є два рівня складності, для маленьких принцес і модниць постарше. Дізнатися сектрети легкого і швидкого навчання допоможе детальна схема з описом технік плетіння. Такі набори для творчості відкривають великий простір для дитячої фантазії, а також відмінно розвивають креативне мислення і художній смак Вашої дитини. Хоч кожен день можна створювати унікальні прикраси, підбираючи їх під свій наряд, а також порадувати свою маму і подружок невеликим аксесуаром, виготовленим самостійно.
КОМПЛЕКТАЦІЯ
4 різнокольорові нитки, 2 еластичні нитки, 24 намистинки, 1 комплект бісеру, 2 карабіни, 4 кристали, 1 інструкція.

Набір для плетіння фенечки дозволяє освоїти п'ять різних технік плетіння джгута, щоб вироби виходили не тільки красивими, але і оригінальними. Крім цього, є два рівня складності, для маленьких принцес і модниць постарше.

Дізнатися сектрети легкого і швидкого навчання допоможе детальна схема з описом технік плетіння.

Такі набори для творчості відкривають великий простір для дитячої фантазії, а також відмінно розвивають креативне мислення і художній смак Вашої дитини. Хоч кожен день можна створювати унікальні прикраси, підбираючи їх під свій наряд, а також порадувати свою маму і подружок невеликим аксесуаром, виготовленим самостійно.


КОМПЛЕКТАЦІЯ

4 різнокольорові нитки, 2 еластичні нитки, 24 намистинки, 1 комплект бісеру, 2 карабіни, 4 кристали, 1 інструкція.

 

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.

Торба  

(пусто)