Категорії

Виробники

Сортер "Будиночок"


180грн. з податком

6719

Наявність: є в наявності

Іграшка "Будиночок" - це велика хатинка з 4-ма дверима під червоним дахом. Через фігурні отвори у дверях в середину можна проштовхнути фігурки звірів: жабки, коника, ведмедика та метелика. А щоб дістати звіряток, необхідно відкрити дверцята відповідним ключем. 

 

Для допомоги малюкам кольорові підказки  – фігурки звіряток, дверей та ключиків співпадають по кольору.  Форма ключика також не випадкова і відповідає замочку на конкретних дверях: квадрат, трикутник, ромб та зірка. Через отвори у даху також можна проштовхнути формочки геометричних фігур. Ці формочки спеціально спроектовані для правильного навчання - вони  високі, і їх не можна проштовхнути боком, або у невірний отвір.

На даху будиночка є висувна ручка, за яку його зручно переносити. Так іграшка завжди буде з Вашим малюком.


Іграшковий будиночок великий та місткий. Його можна використовувати як гараж для маленьких машинок чи казковий замок для лялечок. Фігурки тварин та геометричні формочки можна також використовувати для гри з водою та піском.


Ігри з сортерами дуже корисні для малюків. Вони добре розвивають дрібну моторку та координацію, що позитивно впливає на мислення та мовлення. Ігри знайомлять дітей з різними кольорами, формами та назвами тваринок.

Іграшка виготовлені з якісного пластику без запаху, не містить фталатів і BPA, а це означає, що Ваша дитина може безтурботно торкатися та облизувати їх. Іграшки також легко чистити та зберігати.


Для дітей від 1-го року.

Пакування – сітка.

Розмір 22 х 19.5 х 21 см

Коментарів поки що немає.

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.